Młoty udarowo-obrotowe Bosch z uchwytem SDS-plus Słupsk

Młoty udarowo-obrotowe Bosch z uchwytem SDS-plus Słupsk

Młoty udarowo-obrotowe Bosch z uchwytem SDS-plus Z pełną mocą w beton. Młoty Bosch klasy 2-4 kg wyznaczają dzięki innowacyjnej technice nowy standard wydajności.
Dzięki zoptymalizowanej technice udaru osiągają świetne rezultaty wiertarskie – również w czasie kucia w najtwardszych betonach.

Ponadto młoty udarowo-obrotowe klasy kompaktowej przekonują wszechstronną techniką, która obejmuje obrotowy szczotkotrzymacz gwarantujący taką samą moc przy obrotach w prawo i lewo, wymienny uchwyt narzędziowy umożliwiający prostą i niedrogą wymianę uchwytu narzędziowego SDS, system wymiany uchwytu SDS-plus i wiele innych.

Nowy młot udarowo-obrotowy GBH 2-26 klasy 2 kg ustanawia nowy standard w swojej klasie. Jego atuty, takie jak zdecydowanie szybsze tempo pracy oraz ekstremalna żywotność, zostały wielokrotnie udowodnione w testach praktycznych. Oto technologia w wykonaniu największego producenta młotów na świecie.

Naszą pełną i aktualną ofertę młotów udarowo-obrotowych Bosch z uchwytem SDS-plus znajdziesz na stronie Centrum Narzędzi Kneblewski.

http://www.new.kneblewski.taniesklepyinternetowe.pl/elektronarzedzia_s_2_lp_2.html
Centrum Narzędzi Kneblewski

Adres:

Grottgera 17d

76-200 Słupsk

Województwo:

pomorskie

Kontakt:

tel. pokaż

tel.\fax. pokaż

biuro@kneblewski.com.pl

www.kneblewski.pl